www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 923 napja lejárt

Nagy múltú, csavarozó berendezések gyártásával, üzembe helyezésével, szervizelésével foglalkozó cég

munkatársat keres

Adminisztratív feladatok ellátására

részmunkaidőben (napi 4 óra)

Feladatok:

  • Értékesítési terület adminisztratív támogatása
  • Áru-, anyagbeszerzéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Különböző nyilvántartások vezetése, általános adminisztráció

Elvárások:

  • Középfokú végzetség
  • Német vagy angol nyelv alapfokú ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Alapfokú számítógépes ismeret (Win7;MS Office)

Előny:

  • Közgazdasági végzettség
  • SAP ismeret
  • Adminisztratív területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Győr - Ipari Park

Jelentkezni lehet:

Szakmai önéletrajz küldésével a megadott  e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol