www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 884 napja lejárt

Vecsési munkahelyre keresünk, irodai adminisztrációs feladatok végzésére munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyvezetői asszisztens:
  • Napi posta kezelése.
  • Üzemeltetési dokumentációk kezelése.
  • Személyzet felvételnél kapcsolat tartás, hirdetések feladása.
  • Munkaügyi dokumentációk kezelése.
  • Kapcsolattartás az üzemorvossal és egyéb szakhatóságokkal.
  • Munkaruházat és munkatársi felszerelések figyelése és kezelése.
  • Képzési felelős. (Jelezni a vezetés felé az időszakos képzéseket!)
  • Irodai munkák koordinálása.
  • Számlázási anyagok összekészítése és tényleges számlázás.
  • Be nem folyt pénzek figyelése, és behajtása.
  • Banki ügyek és utalások intézése.
  • Házipénztár kezelése.
  • Könyvelés előkészítés és nyilvántartás vezetése.
  • Termelési adminisztráció rendszerezése, karbantartása.
  • Anyagbeszerzési dokumentáció kezelése.

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Jogosítvány "B" kategória.
  • Jó kommunikációs készség.

Jelentkezés: Elsődlegesen írásban a megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő