www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése
  • Adatok karbantartása, ellenőrzése
  • Kommunikáció magyar és/vagy angol nyelven a társosztályokkal és partnerekkel
  • Ad hoc feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépismeret
  • Pontosság, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stressz tűrő képesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budaörs
  • Budapest, IX. kerület
  • Budapest, XV. kerület
  • Budakalász

Egyéb:

Több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol