www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 878 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Alkatrészek és készülékek rögzítése a cég saját rendszerében
  • Munkalapok kezelése
  • Beszállítói kapcsolattartás (e-mail)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office (legfőképp Excel) felhasználói ismeretek
  • Adminisztrátori tapasztalat
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • Precizitás

Előnyt jelent:

Angol, illetve német nyelvtudás (nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
Budaörs

Kérjük, részletes magyar nyelvű fényképes önéletrajzát – bérigény megjelölésével-, valamint motivációs levelét az alábbi címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő