www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 857679
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Logisztikai adatok felvezetése, rendszerezése, táblázatba foglalása
  • Egyéb adminisztrációs folyamatok segítése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Alap számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Precizitás

Munkaidő: H-P: 8:00-16:30, legalább heti 4 alkalom vállalásával

Amit kínálunk

  • Diákbér: 584 Ft/óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon, tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára!

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala