www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 1045 napja lejárt

Feladatok:
  • Általános irodai adminisztráció
  • Adatrögzítés
  • Iktatás
  • Fénymásolás
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (a 2013/14-es tanévben végzett diákok október 31-ig vállalhatnak diákmunkát!),
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés,
  • jó helyesírási készség,
  • problémamegoldó készség, monotonitástűrés
Előny:
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • gépírástudás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezés: Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen, kérlek tüntesd fel mely napokon és melyik kerületben tudnád vállalni a munkát! E-mailed tárgya legyen: ADMIN