www.cvonline.hu
Adminisztrátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.08.05.
Jelentkezési határidő: 2014.08.08.
Hirdetés azonosító: 836413
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Pátyi multinacionális partnercégünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- fuvarszervezési csapat segítése
- nyilvántartások kezelése, vezetése
- adatok kigyűjtése és rendszerbe foglalása
- raktári adminisztráció teljes körű kezelése
- beérkezett megrendelések rögzítése belső rendszerbe

A betanulási időszak alatt 1 műszakos munkarend 8:00- 17:00-ig, majd 2 műszak 6:00 és 22:00 óra között beosztva.
Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel.

Követelmények
- középfokú végzettség
- adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- MS Office ismerete / Excel felhasználói szintű ismerete
- középfokú aktív angol nyelvtudás
- precíz, pontos munkavégzés