www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 1084 napja lejárt

Cégbemutató:

Az SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. 1993.12.16.-án alakult 51% német és 49%-os magyar tulajdonnal. A szervezet fő profilja az autóipar számára gyártott bowdenek húzókötelek előállítása, melyek az alábbi funkciók ellátását szolgálják: ülések mozgatása, billentése, ajtónyitó szerkezetek reteszelése, külső visszapillantó tükrök mechanikus mozgatása, napfénytető roló mozgatása, illetve klímaberendezések mechanikus vezérlése. A tatabányai cég 20 éves fennállása során alapvető fontosságúnak tartotta/tartja a folyamatos megújulást és a vevők teljes körű kiszolgálását.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Microsoft Office programcsomag biztos ismerete (elsősorban az Excell alapos ismerete)

Feladatok:

  • Munkaidő nyilvántartás naprakészen tartása, korrekciózása
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok, információk összegyűjtése (pl: szabadság engedélyek, táppénzes papírok,  teljesítmény mutatók)
  • Be-/Kilépők papírjainak begyűjtése/kiadása
  • Munkaszerződések előkészítése (sablon alapján)
  • Munkavállalókhoz kapcsolódó iratok/dokumentumok rendezése, nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel
  • Segítségnyújtás a napi könyvelésben (pl: bejövő számlák könyvelése, bankkönyvelés, pénztár könyvelés, számlák rendezése)
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Előny:

  • Képesített Könyvelő  (vagy számviteli területen szerzett tapasztalat)
  • Adminisztratív tapasztalat munkaügyi adminisztrációban (HR területen)
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

 Munkavégzés helye: Tatabánya

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő