www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 1257 napja lejárt

A pénzügyi szolgáltatások piacán több éve működő, kizárólag magyar tulajdonban lévő független többes független ügynöki tevékenységgel rendelkező, KKV szektor finanszírozásával foglalkozó pénzügyi vállalkozás munkatársat keres

ADMINISZTRÁTOR

pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • munkatársak támogatása pénzügyi szakterületen,
  • adatrögzítés, adatbázisok kezelése, dokumentumkezelés,
  • hitelekkel kapcsolatos döntés-előkészítő anyagok összeállítása,
  • kérelmek, titoktartási felmentések, elemzések előkészítés munkatársunk részre,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárásaink:

  • gazdasági, pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • napi 4-8 órás munkavégzés,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • dinamikus, önálló, proaktív munkavégzés
  • precizitás
  • nagyfokú munkabírás, kitartás, terhelhető
  • üzleties megjelenés
  • magabiztos számítógépes ismeretek, elsősorban Word, Excel, PowerPoint, 10 ujjas vakon gépelés.

Amit kínálunk:

  • tapasztalatszerzési lehetőség pénzügyi téren,
  • gyakornoki juttatás,
  • kiváló csapat.

Munkavégzés helye:

Jelentkezni fényképes önéletrajz (kérjük, jelölje meg fizetési igényét) és motivációs levél elküldésével lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő