www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 1282 napja lejárt

Feladatok:

  • Az igazgatóság napi adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Telefonhívások kezelése, naptárvezetés, iktatás
  • Az MLSZ saját ügyviteli rendszerében: pénzügyi elszámolások ellenőrzése, rögzítése
  • számviteli rendszer használata – számlák készítése, iktatása
  • bizottságok működésének adminisztratív támogatása
  • kapcsolattartás a tagszervezetekkel
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy pénzügyi-; számviteli-; munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú munkabírás

Értékelt kvalitások:

  • sportban, ezen belül labdarúgásban szerzett sportszakmai tapasztalat, különös tekintettel a versenyek szervezésére, ezek adminisztratív feladatainak ellátására

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • kulturált munkakörnyezet
  • fiatalos csapat

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő