www.cvonline.hu

Adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 810452

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Rendelések koordinálása, ellenőrzése és követése,
  • a rendelések számítógépes rendszeren való megfelelő kezelése,
  • ügyfélkezelő munkatársak munkájának segítése, adminisztratív támogatása,
  • kapcsolattartás az ügyféllel, partnerekkel és a vállalat többi részlegével,
  • rendelésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office - Excel, Word, Outlook),
  • aktív angol nyelvtudás,
  • nyitott, kommunikatív személyiség, önálló munkavégzésre való képesség,
  • jó együttműködési és tanulási készség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • nagy munkabírás és kiváló stressz tűrőképesség,
  • terhelhetőség,
  • Jó monotónia tűrés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 18. kerület
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: DCA-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Régió