www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.06.04.
Hirdetés azonosító: 807995

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel)
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • HR osztály adminisztratív feladatainak segítése

A munkáltató ajánlata:

  • Határozott idejű munkaviszony

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe - Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon weboldalunkon, mint álláskereső, és töltse fel szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-945-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő