www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 763340
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Számítógépes adatrögzítés
  • Elektronikus jelenléti ívek nyilvántartása, rögzítése
  • Egyéb adminisztrációs folyamatok segítése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Alap számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Precizitás

Munkaidő: Minden hónap első két és utolsó két munkanapja, napi 8 órában

Amit kínálunk

  • Diákbér: 584 Ft/óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon, tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala