www.cvonline.hu

Adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 751495

Szerszámgyártással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • számlázásban való részvétel,
  • CRM rendszer használata,
  • vállalatirányítási rendszer használata
  • egyéb nyilvántartások kezelése, riportok készítése, archiválása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás,
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete,
  • Rugalmasság, precizitás,
  • önállóság, határozottság,
  • csapatmunkára való hajlam.
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány,
  • integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.
Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
Egyéb:
  • 1 műszak
  • Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: BAA-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Régió
Gyöngyös