www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 1191 napja lejárt

Budapest, 3 kerület műszaki vizsga állomás és szervizbe keresünk gyakorlattal rendelkező

adminisztrátort.

Feltételek:

  • minimum B kategóriás jogosítvány
  • legalább 3 év gépjármű ügyintézésben eltöltött gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • számviteli programokban való jártasság
  • Excel és Word programok minimum középszintű ismerete
  • precíz munkavégzés

Feladatkör:

  • adminisztrációs feladatok
  • számlák és útnyilvántartás készítése számítógépes programokkal
  • gépjármű ügyintézéssel kapcsolatos feladatok adminisztrációjának ellátása, és ezek koordinálása
  • meglévő ügyfélkörrel kapcsolattartás
  • esetleges új ügyfélkör kialakítása, ezzel kapcsolatos adminisztrációk elvégzése
  • a munkaállomáson elvégzendő feladatok koordinálása

Amit nyújtunk:

  • Biztos munkalehetőség egy 1999 óta működő cégnél
  • Piacképes fizetés
  • Lehetőség jutalékos keresetre
  • Összeszokott, jól teljesítő csapat

Kérem, hogy csak a megadott feltételekkel rendelkező munkavállalók jelentkezzenek, különös tekintettel a szakmában való jártasság számít.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő