www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Cégünk a Förderband – GT Kft. szállítószalagok üzemeltetését, javítását, azok kiegészítő berendezéseinek karbantartását valamint egyedi, speciális gépek szerelését végzi az ország egész területén. Célunk magas minőségű szolgáltatásainkkal, gyors és szakszerű hibaelhárítással valamint karbantartási munkáinkkal, hogy az ügyfeleink szállítószalag és azok rendszereinek működtetésével folyamatosan termelni tudjanak.

Célunk megvalósításához és csapatunk erősítéséhez új munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Amik a feladataid lesznek:

  • Termelési dokumentációk kezelése
  • Ajánlatkérések érkeztetése, kezelése
  • Árajánlatok összeállítása és kiküldése vevő partnereinknek
  • Visszaigazolások készítése, és eljuttatása megrendelőinknek
  • Készre jelentések és egyéb átadás- átvételi dokumentumok kezelése
  • Kapcsolattartás vevő és szállító partnereinkkel
  • Ajánlatkérések és megrendelések elkészítése és kezelése
  • Raktári dokumentációk kezelése
  • Munkavégzés céges ügyviteli programban
  • Termelési statisztikák készítése
  • Pénzügyi tervezés
  • Számlázás
  • Ügyvezetői asszisztencia ellátása

Akit keresünk:

  • Középfokú iskolai végzettsége van
  • B kategóriájú vezetői engedéllyel és
  • Saját gépjárművel rendelkezik

Amit előnynek tartunk:

  • Műszaki beállítottságot

Amit nyújtani tudunk:

  • Fejlődési lehetőséget
  • Változatos, összetett, felelősségteljes munkát
  • Autóval jól megközelíthető munkahelyet
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy támogató csapatban
  • Inspiráló, kellemes munkahelyi légkört, ahol nem főnököd, hanem vezetőd van

Ahol a munkádat fogod végezni:Vecsésen

Ahogy jelentkezni tudsz:
Fényképes szakmai önéletrajzod megküldésével, melyben feltünteted a fizetési igényedet.

Helyek Vecsés
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű