www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • Company_icon CAF Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A CAF Hungary Kft. globális vezető szerepet tölt be a csúcstechnológiás, rendkívül megbízható járművek gyártásában és szállításában. Termékeinket az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelően alakítjuk, ezzel biztosítva a biztonságot és kényelmet, felhasználók milliói számára szerte a világon.

Cégünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

(Karbantartási részlegre)

Leendő munkatársunk feladata lesz a budapesti CAF villamosok karbantartásáért felelős technikusok munkájával össszefüggő dokumentáció adminisztrálása és nyilvántartása.

Főbb feladatok:

  • A karbantartással kapcsolatos dokumentáció adatbázisba való napi szintű pontos rögzítése és precíz ellenőrzése;
  • Heti és havi riportok készítése a szervízelések során elvégzett feladatokról;
  • Raktárkészlet rendszeres ellenőrzése, szükség esetén árubeszerzéssel kapcsolatos feladatok ellátása (árajánlat bekérése, áru megrendelése, nyomonkövetése);
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal  (akár angol nyelven is);
  • Beérkezett áruk ellenőrzése, iktatása és mozgatása;
  • Számlák felülvizsgálata és dokumentálása;
  • Segítségnyújtás a beosztás elkészítésében, tréningek szervezésében, és egyéb adminisztratív feladatokban.

Elvárások:

  • 2 év adminisztrációs munkakörben szervezett tapasztalat;
  • Folyékony magyar nyelvtudás;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Műszaki érdeklődés;
  • Erős számítógépes ismeretek (főként Excel és Word);
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • ECDL bizonyítvány
  • Riportok készítésében való jártasság
  • Spanyol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli bérezés
  • Változatos munkakör
  • Multinacionális környezet
  • Irodai munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol