www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • Az állásajánlat lejárt.

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Csömöri telephelyünkre (Kistarcsa Kórház HÉV megálló) keresünk

adminisztrátor

munkakörbe kollégát.

Feladatok:

  • készletvezetés
  • bizonylatok rögzítése, étlapok beállítása a készletvezető rendszerben, fogyasztások nyomon követése, számlalikvidálás, számlázás, leltár stb.
  • napi üzleti kiírások készítése
  • pénztárkezelés
  • üzletvezető feladatainak támogatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • középfokú aktív nyelvtudás, szóban és írásban
  • számítógépes ismeretek (haladó Excel)
  • készletkezelés, számlázásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat.

Előny:

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria rendszer
  • folyamatos szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény és pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Csömör
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Csömör