www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 216 napja lejárt

Az évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat, az

 ORION Elektronikai Kft.

sóskúti telephelyére

munkatársat keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Középfokú iskolai/közgazdasági végzettség
  • Minimum 5 év vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Haladó szintű MS Office-ismeret
  • Terhelhetőség, jó szervezőkészség
  • Igényes megjelenés
  • Precizitás

Feladatok:

  • Áruforgalommal kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • A kereskedelmi igazgató és a kereskedelmi vezető napi munkájának gördülékeny segítése
  • Ajánlatkészítés
  • Adatkeresés és –ellenőrzés
  • Aktív részvétel a kereskedelem napi munkájában
  • Klasszikus asszisztensi feladatok
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a partnerekkel
  • Tárgyalások előkészítése
  • Jelentések és kimutatások készítése, kezelése
  • Export-import területhez kötődő adminisztratív tevékenységek

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet a lenti e-mail címen.

Postacím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29,
Fax: +36 1 2606520

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol