www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • Frissítve 83 napja

Követeléskezeléssel foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

munkatársat a 6. kerületbe hosszú távra

Feladatok:
  • dokumentumok rendezése, ügyek csatolása, lefűzés
  • dokumentumok, számlák rögzítése analitikus rendszerbe
  • fénymásolás, nyomtatás, bélyegzés, borítékolás
  • excel táblában adatfeldolgozás
Elvárások:
  • min. érettségi
  • előny: pénzügyi, gazdasági szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, pontosság, monotonitás tűrés
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatmunkához alkalmazkodó képesség
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest 6. kerület
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest