www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 189 napja lejárt

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a szadai munkahelyére

ADMINISZTRÁTORT

keres több műszakos munkarendbe

Feladatok:

  • vevői rendelések nyomtatása
  • számlázás, szállítólevél készítés
  • beérkezett áru bevételezése, göngyölegek nyilvántartása
  • gépkocsivezetők pénzügyi és adminisztratív elszámoltatása
  • járatlap készítés

Elvárások:

  • középiskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • rugalmasság, precizitás, terhelhetőség
  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • mobilitás (a munkába járás tömegközlekedéssel nem megoldható)
  • SAP ismerete előnyt jelent

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével kérjük benyújtani.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő