www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 322 napja lejárt

A kaposújlaki vas- és acélszerkezet gyártással foglalkozó Havik Kft.

munkatársat keres rész vagy teljes munkaidőbe.

Főbb feladatok:

  • a vállalat üzleti, munkavállalókkal és pályázati anyaggal kapcsolatos dokumentációinak kezelése, pl.:

          - szerződések, ajánlatok,
          - munkaidő-nyilvántartás,
          - szabadságlista,
          - munkaruházat,
          - pályázati háttéranyagok.

  • e-mailes és telefonos kapcsolattartás partnerekkel, szervezetekkel,
  • vállalati rendezvények szervezésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • érettségi,
  • középfokú, aktív német nyelvtudás írásban és szóban,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Internet),
  • problémamegoldó készség,
  • önállóság,
  • precizitás.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • munkába járás támogatása.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • közgazdasági ismeret,
  • könyvelési tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre, augusztus 31-ig.

Kérjük, a tárgy fejlécében tüntesse fel: “Adminisztrátor jelentkezés”.

Helyek Kaposvár
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német