www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1072940
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szeretnéd az angol nyelvtudásodat egy sikeres, fiatal csapatban napi szinten használni?
PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk egy nemzetközi autóipari gyártó cég, amely Magyarországon az első tíz legnagyobb munkaadó között szerepel.  Megbízónk örömmel dolgozik olyan pályakezdőkkel és tapasztalt munkavállalókkal is, akiknél a lelkesedés, a kreativitás, a tehetség és az újításokra való törekvés fontos szerepet játszik.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budaörs

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi kellemes munkakörnyezet

FŐBB FELADATAI DLESZNEK:

  • Kapcsolattartás a magyar illetve külföldi kereskedésekkel
  • Rendezvények és helyi kiállítás szervezése
  • Csapattagok munkájának támogatása
  • Számlázási feladatok ellátása, rendelések nyomon követése
  • A berkező rendelések feldolgozása
  • Határidős riportok készítése a vezetők felé

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Érettségi
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • PC ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Kreatív gondolkodás

Ha úgy érzed, hogy szeretnél ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldd el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat az alábbi email címre.

Köszönjük!
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya