www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 287 napja lejárt

A munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: teljes munkaidő

Főbb feladatok:

  • Adminisztratív jellegű feladatok (levelezés, dokumentumok kezelése, szkennelése, lefűzése, megsemmisítése)
  • Iktatás, posta kezelése
  • Bejövő hívások fogadása és továbbítása a megfelelő helyre
  • Ügyféladatok teljes körű adminisztrációja, és karbantartása
  • Egyéb irodai tevékenységek intézése

Szükséges végzettség:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)

Elvárások leendő kollégáinkkal szembe:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre valamint csapatmunkára való alkalmasság
  • Alkalmazkodó, megbízható és rugalmas személyiség
  • Precíz, gyors, munkavégzés
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Képes legyen egyszerre több feladatot hatékonyan és szervezetten végezni

Erkölcsi feddhetetlenséget igazoló bizonyítvány szükséges a pozíció elnyeréséhez!

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Dinamikus csapat
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Gyors kezdési, hosszú távú munkalehetőség
  • Nettó bér: 150.000 HUF

Cég neve: Dunacorp Faktorház Zrt.

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Kapcsolattartó személy: Mészáros Enikő

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő