www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 446 napja lejárt

     A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az
 ORION Elektronikai Kft.

Sóskúti telephelyére

munkatársat keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Középfokú iskolai/közgazdasági végzettség
  • Minimum 3 év vállalati irányító rendszerben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Értékesítési szállítólevél, számla, jóváíró számla stb. készítése/kezelése
  • Áru forgalommal kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Fuvar szervezése/tervezése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a partnerekkel,
  • Export-import területhez kötődő adminisztratív tevékenységek

Angolnyelv-tudás előny

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi email címen.

ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola