www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 1042866

Magyar tulajdonú partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:
Feladatok:
  • adatrögzítés
  • iratrendezés, irattári feladatok (iratok lefűzése, sokszorosítása, szkennelése, mozgatása, keresése stb.
  • különböző nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése (elsősorban excel)
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (Érettségi bizonyítvány)
  • Excel, Word és Outlook erős, felhasználói szintű ismerete (Excel tudás tesztelésre kerül)
  • Személyiség: precíz, gyors munkavégzés, nagyfokú monotonitástűrés, terhelhetőség, együttműködési képesség, aktív munkaképesség
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány belépés esetén), magyar állampolgárság és lakcím
  • Egyéb: beosztott munkatársi pozíció, fiatalos csapat. Idegen nyelvtudás nem szükséges

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fix munkabér

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetésigény megjelölésével, az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése