www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Kedves Álláskereső, a HOPI Hungária Logisztikai Kft. keres új munkatársakat

munkakörben

Új munkatársakat keresünk a HOPI Központi Raktár területére az adminisztratív feladatok elvégzésére, egyúttal az operáció és más részlegek támogatására.

Feladatok:

  • Raktári adminisztrációval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.
  • A menetlevelek és egyéb fuvardokumentumok ellenőrzése, SAP rendszerben történő rögzítése.
  • Készletnyilvántartás pontos vezetése, leltármodul kezelése.
  • A szükséges adattáblák kitöltése.
  • EKAER rendszerben a szükséges adatok rögzítése, nyomon követése.
  • A meghatározott riportok elkészítése és elküldése az elvárt határidőre és minőségben.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Nagy munkabírás;
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • szakmai tapasztalat hasonló munkakörben,
  • EKAER rendszer ismerete,
  • A gyáli telephelyre történő bejárás szempontjából szükséges saját gépkocsi.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • régi/új kollégák között fiatalos munkahelyi környezet
  • hosszú-távú munkalehetőség

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Gyál Iparterület, Hrsz. 7000/13. HOPI Hungária Logisztikai Központ.
  • A kolléga teljes munkaidőben, 3 műszakban kerül alkalmazásba

Amennyiben pozíciónk leírása felkeltette érdeklődését, kérem „ADMINISZTRÁTOR GYÁL” jeligével továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő