www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Adminisztrátorokat

2016 június végéig

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladat:

Általános adminisztrációs tevékenység az értékesítési osztályon

Adat és információ gyűjtés, adat rögzítés, szerződés válogatás, szkennelés és irat fűzés

Társosztályokkal való jó együttműködés

Adminisztrációs riport készítése

Elvárások:

Minimum érettségi

Aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Erős Excel ismeret és általános számítástechnikai ismeretek

SAP ismeret előny

Egyéb:

A munkavégzés előre láthatóan 2016.június 30-ig tart

Munkavégzés helye:

Fót (A kijutás céges busszal megoldott Budapestről)

Amennyiben szeretnél egy neves multinacionális cég fiatalos csapatának tagja lenni, küldd el önéletrajzodat az alábbi címre, fizetési igény megjelölésével:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...