www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 472 napja lejárt

munkatársat  keres a Continental Hotel Budapest****

Feladatok:

  • Pénzügyi részleg támogatása az adminisztráció területén
  • Bankkártyás forgalom egyeztetése
  • Vevő számlák adminisztrálása
  • Szállítói számlák adminisztrálása
  • Telefonkezelés
  • Vezetőségi jelentések összeállítása
  • Riportok összegyűjtése, kimutatások készítése

Elvárásaink:

  • Érettségi
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, főleg Excel (alap függvények ismerete)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fidelio program ismerete
  • angol nyelv ismerete
  • szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezés módja: magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a betöltendő pozíció megnevezését, illetve a saját nevét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő