www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • A hirdetés 496 napja lejárt

A Procter&Gamble  a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 150 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk elő és szállítunk a világ számos pontjára. Gyöngyösi gyárunkba keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Munkavállalókat keresünk

adminisztratív

munkakörbe az alábbi területek támogatására,:  pénzügy, HR, logisztka, minőségbiztosítás.

FELADATOK:

  • A feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok
  • Adatbázisok kezelése
  • Dokumentációk készítése, kezelése
  • Rendszerek üzemeltetése olyan módon, hogy  azok megfeleljenek a Magyar törvényi előírásoknak, illetve a Vállalat elvárásainak egyaránt
  • Proaktív részvétel munkafolyamatokban

MIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség egy támogató csapatban

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum érettségi, főiskolai végzettség előny
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (teszteljük)
  • Önálló, pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikáció és együttműködő készség
  • Komplex feladatok kezelése (prioritásállítás, egyszerre több project vezetése)

ELŐNYÖK:

  • 2-3 év munkatapasztalat az adott munkaterületen

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével az alábbi email címen.

További információkért látgasson el karrieroldalunkra és jelentkezzen online:

Link megjelenítése

A “Careers” menüpont alatt a “Search for Jobs & Apply Online” linken keresse az alábbi pozíciót: “Admin-Gyöngyös” vagy az MFG00005012 pozíciószámot.

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol