www.cvonline.hu

Adminisztrátor

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1018197

Feladatok:

  • Munkavállalók adatainak rögzítése
  • Bérszámfejtés
  • Munkavállalói nyilatkozatok felülvizsgálata, rögzítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Szakirányú középfokú végzettség (TB- és bérügyi szakelőadó)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, pontos, precíz, hatékony munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Előny:

  • Babér használata

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre.

Web: Link megjelenítése Email: E-mail cím megjelenítése Tel: +36 52/446 991

Regisztrációs számok: 6291-2/2001, 8554-1/2002, 21366-2007 Intézmény akkreditációs lajstromszám: AL-1966