www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1015085

Külföldi tulajdonban lévő élelmiszeripari szektorban működő Megbízónk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • teljeskörű irodai adminisztráció elvégzése,
  • dokumentumok iktatása, szkennelése, másolása, rögzítése, rendszerezése,
  • kapcsolattartás emailben és telefonon,
  • elektronikus nyilvántartások vezetése,
  • postázás, kimenő és bejövő levelek kezelése,
  • szervezési feladatok - találkozók, külső - és belső megbeszélések egyeztetése.

Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett 2-3 éves munkatapasztalat,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • jó kommunikációs készség,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word).

Juttatások:
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató,
  • versenyképes jövedelem,
  • igényes munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Előnyök:

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Kiskunfélegyháza