www.cvonline.hu

Adminisztrátor, titkársági asszisztens

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Szoftverfejlesztő cégként belső működésünk és üzleti partnereink támogatására, vállalatunk teljes adminisztrációjának elvégzésére

ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keresünk.

Feladatkörök:

  • bejövő és kimenő dokumentumok és telefonok kezelése, iktatása
  • ügyfelek fogadása, találkozók szervezése
  • belső feladatok nyomon követése, naplózása
  • vezető kollégák által kezdeményezett dokumentumok szerkesztése
  • irodaszerek és –eszközök megrendelése, irodánk és oktatótermünk zavartalan működésének biztosítása
  • munkaügyi dokumentumok kezelése
  • ügyféladatbázis naprakészségének biztosítása
  • hivatali ügyintézések (posta, közmű szolgáltatók, stb.)
  • asszisztensi feladatok elvégzése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • releváns adminisztrátori, titkársági tapasztalat
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete (aktív nyelvtudás írásban és szóban)
  • magabiztos számítógép-használat (word, excel, outlook)
  • érettségi
  • kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktivitás
  • támogató attitűd, csapatjátékra való képesség
  • precizitás és rendszeretet

Előnyt jelent a pályázásnál:

  • adminisztráció- vagy titkárságvezetési tapasztalat
  • az alábbi nyelvek valamelyikének társalgási szintű ismerete: német, olasz, szlovák, máltai
  • erős gépírási, gyorsírási gyakorlat
  • magasabb szintű számítógép-használat (powerpoint, netes alkalmazások)
  • pénzügyi, számviteli, jogi alapismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • adminisztrátori munkakörhöz köthető OKJ-s képzés, vagy felsőfokú végzettség

A munka:

  • teljes munkaidős, részmunkaidőben nem végezhető
  • munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület
  • munka kezdete: azonnal, illetve egyeztetés alapján

Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol