www.cvonline.hu

Adminisztrátor, titkárnő (részmunkaidőben)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 705020

Dinamikusan fejlődő zalaegerszegi autószerviz, bővülő csapatába munkatársakat keres, az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A vállalkozás ügyviteli feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás a könyvelővel
  • Dokumentumok előkészítése a könyvelő részére
  • Készletnyilvántartások vezetése
  • Ellenőrzési feladatok ellátása
  • Megrendelések feladása
  • Levelezések bonyolítása
  • Iroda rendben tartása
  • önálló munkavégzés képessége
  • kiváló számítógépes ismeret (word, excel
Elvárások:
  • min. érettségi
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • irodai, ügyviteli tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség egy dinamikus csapatban
  • Teljesítményarányos bérezés
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése emailcímen, a tárgy mezőben TITKÁRNŐ megjelöléssel.
Személyesen irodánkban:
8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 39.
Ügyfélfogadási idő: hétfőtől péntekig 9:00 és16:00 óra között

Kategória
Régió
Zalaegerszeg