www.cvonline.hu

Adminisztrátor - Szigetvár

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2014.12.14.
Hirdetés azonosító: 880715
lejárt

(Ref. 829)

Baranya megyei telephellyel rendelkező feldolgozó és kereskedelmi egység megbízásából keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártási megrendelések feldolgozása, ezekből a gyártási utasítások elkészítése, gyártásütemezés
  • A kiszállításokkal kapcsolatos adminisztrációk rögzítése
  • Készletek nyilvántartása
  • Az üzem adminisztrációjának teljes körű koordinálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Udvarias, segítőkész, ügyfélorientált szemlélet
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum alapfokú angol vagy német nyelvismeret
  • Előny: B kategóriás jogosítvány, középfokú nyelvismeret: (angol, német, francia vagy olasz nyelvből)

Amit leendő Munkáltatója ajánl:

  • Átlag feletti havi jövedelem
  • Cafeteria, bejárás támogatása
  • Prémiumok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali belépés
  • Színvonalas, nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu