www.cvonline.hu

Adminisztrátor (Szarvas)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 926615

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Adminisztrátor

(Szarvas)

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Adminisztrációs kontrolling
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Munkaügyi területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szarvas

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!