www.cvonline.hu

Adminisztrátor, Számlázó

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Ruházati nagykereskedelmi cég keres érettségizett munkatársat

munkakörbe, Budapest III. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • számlázási feladatok, elszámolások készítése,
  • asszisztensi, adminisztrációs feladatok ellátása,
  • recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása,
  • bejövő és kimenő e-mailek, telefonok kezelése.

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office alkalmazások),
  • jó kommunikációs készség.
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • érettségi,
  • rugalmasság.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus csapat, modern munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil, megbízható háttér,
  • választható cafeteria,
  • munkavállaló-barát szervezet.

Fényképes önéletrajzokat várunk az alább megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő