www.cvonline.hu

Adminisztrátor / sales supporter

  • A hirdetés 768 napja lejárt

A cvonline.hu Magyarország egyik vezető állásportálja

 munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • adatbázis aktualizálása, karbantartása (hozzáférések kiadása),
  • hirdetések feltöltése, javítása, képek beillesztése,
  • ügyféltámogatás: felhasználói megkeresések megválaszolása,
  • hírlevelek szerkesztése, küldése,
  • az oldal funkcióinak tesztelése, hibajegyek írása,
  • riportolás, dokumentálás.

Elvárás:

  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • magabiztos Microsoft Office ismeretek,
  • nagyfokú önállóság, precizitás,
  • alkalmazkodóképesség csapatban való munkavégzéshez,
  • megbízhatóság és monotonitástűrés.

Előnyt jelent:

  • azonnali kezdés,
  • HTML ismeret,
  • gépírástudás,
  • türelmes, nyugodt személyiség,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • fiatal, jó hangulatú és összetartó csapat,
  • korrekt betanulás, hosszú távú munkalehetőség,
  • BKV bérlet és Erzsébet utalvány,
  • modern munkakörnyezet, budai hegyekre néző iroda.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

MunkaidőH-P: 8:00-17:00 (egy órás ebédszünet)

Jelentkezni magyar önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő