www.cvonline.hu
Adminisztrátor (Referenciaszám:PJ3376)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.03.
Hirdetés azonosító: 901146
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

Adminisztrátor

Feladatok:
- Beérkező adatok feldolgozása

- Iratok rendszerezése, lefűzése

- Elvárások:
- Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton
- Legalább alapfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Legalább heti 3-4 nap munkavégzés vállalása
- Székesfehérvári munka vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Innovatív, fiatalos munkahelyi légkör
- Multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, valamint minimum két referenciamunkádat csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.