www.cvonline.hu
Adminisztrátor (Referenciaszám: PJ5130)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1099132

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Adminisztrátor

Feladatok:
- Bérszámfejtéssel kapcsolatos adminisztratív segítségnyújtás
- NEXON programba való rögzítés
- Bérpapírok ellenőrzése
- Riportok, listák készítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Munka vállalása minden hónap 01. és 15. között heti minimum 24 órában

Előny:
- Magas szintű Excel ismeret
- Pénzügyi, gazdasági tanulmányok vagy érdeklődés

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.