www.cvonline.hu
Adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4767)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1069790
lejárt

Az egyik legnagyobb magyarországi hitelintézet keres új munkatársakat BUDAPESTRE AZONNALI KEZDÉSSEL az alábbi munkakörbe:

Adminisztrátor

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Lehetőséget biztosítunk arra, hogy egy fejlődő nagyvállalatnál szerezz pénzügyi tapasztalatot!

Feladatok:

- beérkező ajánlatok feldolgozása,
- adatrögzítés,

- kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal (írásban, telefonon),
- meglévő szerződéseken adatpótlások elvégzése,
- inkasszók iktatása és rögzítése a rendszerbe,
- lakáscélú felhasználás ellenőrzés.

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség,
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office - excel),
- terhelhetőség és tanulékonyság.

Előny:
- pénzügyi/adminisztratív területen szerzett 1 vagy több éves tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:
- stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér,
- kiváló csapatszellem,
- kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,
- barátságos légkör, összetartó csapat,
- jól megközelíthető - V.kerület,
- plusz juttatási: cafetéria + vonat/bérlet támogatása Budapest határáig 100%-an,
- azonnali kezdési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros - V. kerület)
Foglalkoztatás időtartama: határozott idejű
(lejáratát követően hosszabbítási lehetőség)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és BÉRIGÉNY feltüntetésével (PJ4767) E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.