www.cvonline.hu
Adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4237)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1014597
lejárt

XII. kerületi partnerünkhöz keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Dokumentumkezelő

Feladat:
- Beérkező dokumentumok iktatása, feldolgozása
- Borítékolás, számlaválogatás

Elvárás:
- Aktív nappali tagozatos jogviszony
- Heti minimum 15-20 óra vállalása hétköznapokon irodai munkarendben
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Rugalmas beosztás
- Kellemes, fiatalos környezet

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Adminisztrátor

G-Roby Centrum Kft.

A G'Roby 24 éve sikeresen működő és fejlődő szu...
Budapest, Pest

EISPRO Kft.

Még nem sikerült megtalálni az ideális munkahel...
Törökbálint, Budapest, Pest

Prohuman

Cégünk 3D nyomtatók gyártásával és foglalkozik....