www.cvonline.hu
Adminisztrátor (Referenciaszám: PJ3834)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 965705
lejárt

XXII. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Adminisztrátor

Feladatok:
- A terület adminisztratív támogatása
- Adatbázisok kialakítása, feltöltése és frissítése
- Dokumentumok rendszerezése, lefűzése, archiválása
- Munkavégzési engedélyekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
- Műszaki tevékenységek ellenőrzése
- Fordítások készítése

Elvárások:
- AKtív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Pontosság, precizitás, monotonitástűrés az adminisztrációban
- Heti 20 óra vállalása munkanapokon

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.