www.cvonline.hu

Adminisztrátor pénzügyi területre

Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1114138

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Szerződések ellenőrzése, adminisztrálása
  • Számlák ellenőrzése, adminisztrálása
  • Dokumentumok iktatása
  • Ad hoc pénzügyi adminisztráció

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Stabil, vállalati háttér, multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jutattási csomag

Előnyök:
  • SAP használatában szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest