www.cvonline.hu

Adminisztrátor (német nyelvtudással)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Adminisztrátor
(német nyelvtudással)

Szerszám kereskedelemmel foglalkozó kft keres teljes munkaidős irodai adminisztrátort Budapest X. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • üzletkötők munkájának támogatása
  • kimenő és beérkező számlák kezelése
  • bizonylatok előkészítése könyvelés számára
  • banki terminál kezelése, házipénztár kezelése
  • havi és negyedéves statisztikák készítése
  • felhasználói szinten új programok megismerése
  • egyéb ügyintézés, levelezés

Elvárások:

  • pénzügyi – számviteli végzettség, több éves gyakorlat
  • szóban és írásban jól használható német nyelvtudás
  • adminisztratív területen szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes programok magas fokú ismerete, gépírás tudás
  • megbízhatóság, önállóság

Friss nyugdíjas jelentkezését is várjuk.
Munkakezdés: azonnal

Jelentkezését önéletrajzzal a lenti e-mail címre, vagy a 1475 Bp. Pf.:99. postacímre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest