www.cvonline.hu

Adminisztrátor (német nyelvtudással)

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Adminisztrátor
(teljes munkaidő)

Német cégek képviseletét ellátó kft keres irodai adminisztrátort Budapest X. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • üzletkötők munkájának támogatása,
  • kimenő és beérkező számlák kezelése,
  • bizonylatok előkészítése könyvelés számára
  • banki terminál kezelése, házipénztár kezelése,
  • havi és negyedéves statisztikák készítése,
  • felhasználói szinten új programok megismerése
  • egyéb ügyintézés, levelezés

Elvárások:

  • pénzügyi – számviteli középfokú végzettség,
  • szóban és írásban jól használható német nyelvtudás,
  • adminisztratív területen szerzett gyakorlat,
  • felhasználói szintű számítógépes programok magas fokú ismerete, gépírás tudás,
  • megbízhatóság, önállóság,

Munkakezdés: 2016. szeptember 01.

Jelentkezését önéletrajzzal az alábbi e-mail címre, vagy a 1475 Bp. Pf.:99. postacímre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német