www.cvonline.hu

Adminisztrátor műszaki területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 978828
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából műszaki területre adminisztratív munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • adminisztráció
  • műszaki terület napi feladatainak támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Felhasználói szintű számítástechnika ismeret, műszaki beállítottság
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, heti 2-3 napon 8.00-17.00 közötti időszakban

Előnyt jelent:

  • Hasonló tapasztalat előnyt jelent
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció, jelentkezz rá regisztrációt követően és tölts fel egy aktuális önéletrajzot!