www.cvonline.hu

Adminisztrátor műszaki területen (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 937114
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából műszaki területre adminisztratív munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • adminisztráció
  • eszközleltár

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítástechnika ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság
  • A munka 4 hónapra történő vállalása elvárás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, heti 5-10 óra rugalmas munkaidőben.

Előnyt jelent:

  • Hasonló tapasztalat előnyt jelent
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást !
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest