www.cvonline.hu

Adminisztrátor munkatárs

  • Company_icon First Job Kft.
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • számítástechnikai és MS Office felhasználói ismeretek, alkalmazási gyakorlat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrés

Feladatok:

adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés és kezelés, iktatás és irattárazás, anyagok feldolgozása és digitalizálása, riportok és kimutatások készítése.

A munkakört állandó 1 műszakos munkarendben (állandó délelőtt vagy állandó délután) is el lehet látni hétfőtől vasárnapig, heti 5 nap beosztással.

Pályakezdőket, évhalasztó diákokat is várunk a felnőttek mellett!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest VII. kerület

Havi nettó fizetési keret: 140 000 HUF cafeteriaval

Jelentkezéshez küldje át fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű