www.cvonline.hu

Adminisztrátor munkatárs – Győr

  • A hirdetés 332 napja lejárt
Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Győri áruházunkba
Adminisztrátor munkatársat
keresünk

Főbb feladatok:
  • áruházon belüli adminisztrációs és kontrolling tevékenységek elvégzése
  • bér- és munkaidő-nyilvántartás
  • tréning- és fejlesztési adminisztráció
  • személyi adatbázis kezelés
  • számlázási feladatok
  • áruházi archiválási munkák
  • áruházvezetés támogatása
  • részvétel a leltározási feladatok végrehajtásában
  • házi pénztár kezelése
  • az OBI sztenderdek, rutinok betartása
  • aktív közreműködés az új munkatársak betanításában

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • munkaügyi ismeretek
  • kereskedelmi, logisztikai ismeret
  • magabiztos excel tudás
  • jó csapatjátékos
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság

Előny:

  • nexON Time rendszer használatának ismerete
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az
alábbi e-mail címen. Jelentkezési határidő: 2016.10.04.

Helyek Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő